Франческо Баранка: «Кількість матчів з фіксованими результатами в Україні збільшилася»

Олександр Веселов

Голова міжнародної організації Federbet, що спеціалізується на боротьбі із спортивними «договірняками» по всьому світу, Франческо Баранка відзначив дивну і неприємну тенденцію, яка, на його думку, спостерігається в українському футболі – після прийняття закону про боротьбу з договірними матчами дана проблема в країні не зменшилася, а навпаки поширилась.

Франческо Баранка відзначив неприємну тенденцію для українського футболу

Франческо Баранка відзначив неприємну тенденцію для українського футболу

«Після закону щодо договірних матчів, було б добре легалізувати в Україні букмекерський бізнес. У дисциплінованій системі букмекери можуть співпрацювати з державою більш ефективно. Ми вітали зусилля ФФУ, спрямовані на рішення проблеми договірних поєдинків, але потрібно докласти більше зусиль, залучивши до цієї роботи лігу і клуби. Легалізація букмекерів може посприяти чистоті українського футболу», – наводить слова Франческо Баранки сайт MatchDay.

«Ми офіційно не співпрацюємо з ФФУ або з УПЛ. Кількість матчів з фіксованими результатами в Україні, мені здається, збільшилася, а не зменшилася, незважаючи на нещодавно прийнятий в країні закон про ставки», – додав голова Federbet.

Згадаємо, нещодавно італійський адвокат відзначав, що проблема «договірняків» поширились навіть на кваліфікаційні поєдинки в Лізі чемпіонів і Лізі Європи. Окрім того, Франческо Баранка двічі відверто говорив про договірні зустрічі у футбольному чемпіонаті України U-21.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?