Франческо Баранка: «ФФУ відкриє справу стосовно матчу «Скала» – «Суми»

Олексій Ткачук

Голова Комітету з етики і чесної гри ФФУ Франческо Баранка ексклюзивно для «Рейтингу Букмекерів» прокоментував скандальний поєдинок Першої ліги «Скала» – «Суми», обсяг ринку 1Х2 якого склав понад 62 000 доларів США. За словами фахівця, на згаданий матч у ФФУ відкриють справу.

Франческо Баранка: «Відкриємо справу стосовно матчу «Скала» – «Суми»

У понеділок вранці з’явилася інформація, що поєдинок 29-го туру Першої ліги «Скала» – «Суми» перебуває під пильним наглядом Комітету етики та чесної гри ФФУ через загрозу фіксованого результату внаслідок різкого падіння коефіцієнтів на перемогу гостей.

Ми уважно простежили за поєдинком і зафіксували, що обсяг ринку матчу на біржі склав понад 62 000 доларів. Практично всі аномальні ставки зіграли, адже «Суми» «очікувано» розгромили суперника з рахунком 4:0.

Відповідь Франческо Баранки на запит «Рейтингу Букмекерів» щодо того, чи були небезпідставними наші підозри, була стверджувальною: «Так, це без сумніву. Ми відкриємо справу щодо цього матчу. Від імені ФФУ ми зробимо інформаційний запит до УЄФА, Betfair та до інших провайдерів чи букмекерів, які можуть допомогти нам».

Подальші новини до теми рекомендуємо відслідковувати в нашій рубриці на сайті. «РБ» виступає проти таких явищ і ділиться новинами про них з читачами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?