Франческо Баранка (Federbet) закликав букмекерів ділитися даними про підозрілі матчі

Рейтинг Букмекерів

В рамках галузевої конференції Russian Gaming Week, яка стартувала декілька годин тому в Москві, перед учасниками і гостями виступив з доповіддю відомий в Європі борець з договірними матчами, італійський адвокат Франческо Баранка.

Франческо Бублик закликає букмекерів обмінюватися інформацією про підозрілі матчі

Франческо Баранка закликає букмекерів обмінюватися інформацією про підозрілі матчі

Голова незалежної європейської організації Federbet, який спеціалізується на виявленні договірних матчів, пан Баранка розповів присутнім представникам букмекерської індустрії, що пора починати діяти. «Раніше букмекери боялися стати жертвами договірних матчів і соромилися ділитися інформацією про них. Напевно, вважали, що будуть у більшій безпеці, якщо не будуть говорити про таке явище. Пора переломити цю ситуацію і активно обмінюватися інформацією», – розповів Баранка.

На його думку, букмекерські компанії тільки виграють від подібного роду спільної роботи. Вони контролюватимуть «поганих» клієнтів і отримають вищий рейтинг надійності у звичайних гравців, які не замішані в шахрайських схемах, пов’язаних зі ставками на матчі з фіксованими результатами.

«Один з наших партнерів-букмекерів вже був визнаний потерпілою стороною», – підкреслив спікер, згадавши випадок з нещодавньої практики, коли одна з БК в рамках розслідування договірних поєдинків співпрацювала з поліцією. На думку адвоката, в такому випадку у букмекера буде можливість навіть відшкодувати свої збитки, яких він зазнав у результаті ставок окремих гравців на «доги» – вже за рішенням суду.

Проблеми корупції в спорті в своїй доповіді під час RGW аналізував також спікер, який виступав першим, директор по бізнес-процесам БК Ladbrokes Майкл О’Кейн.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?