Франческо Баранка (Federbet): «На матч команд U-19 «Шахтар» – «Волинь» не було дивних ставок в Азії»

Рейтинг Букмекерів

Генеральний секретар Federbet Франческо Баранка спростував «Рейтингу Букмекерів» інформацію про те, що матч «Шахтар» (U-19) – «Волинь» (U-19) (3:0) міг бути договірним. За словами експерта міжнародної організації, яка щороку збирає інформацію про дивні ставки у букмекерів по всьому світу, динаміка ставок на матч «Шахтар» (U-19) – «Волинь» (U-19) на азіатських букмекерських ринках була позбавлена будь-яких дивацтв.

y-kprn5

Франческо Баранка: це було відмивання грошей

Голова Federbet Франческо Баранка повідомив «Рейтингу Букмекерів», що матч чемпіонату U-19 «Шахтар» – «Волинь»  був без фіксованого результату.

«Це було відмивання грошей. Матч був звичайним, не було дивних ставок в Азії», – заявив експерт міжнародної організації в ексклюзивному коментарі «Рейтингу Букмекерів».

Нагадаємо, що на матч першості серед дев’ятнадцятилітніх «Шахтар» – «Волинь» загалом було зроблено ставок на аномальну суму близько 250 тисяч доларів США, з них близько 75 тисяч на перемогу «Шахтаря» (U-19). 

Натомість голова Комітету з етики на чесної гри, віце-президент ФФУ Ігор Кочетов у розмові з кореспондентом «РБ» розповів про підозри щодо поєдинку в чемпіонаті U-19 «Шахтар» – «Волинь».

Раніше генеральний секретар Federbet Франческо Баранка в коментарі «Рейтингу Букмекерів» підтвердив договірний характер матчу «Іллічівець» – «Гірник-Спорт», на результат якого на біржі ставок Betfair було поставлено близько $274 тис., з яких понад $255 тис. припали на перемогу господарів.

На матч 15-го туру УПЛ «Зірка» Кропивницький – «Волинь» Луцьк (2:0) був зафіксований великий обсяг ставок. Понад $50 тис. було поставлено на перемогу господарів поля перед початком гри на біржі ставок Betfair.

Комітет з етики та чесної гри Федерації футболу України (ФФУ) направив в Контрольно-дисциплінарний Комітет (КДК) організації список з восьми матчів, які Комітет визнав договірними.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?