Франческо Баранка: «Будемо працювати зі ЗМІ, звітувати про нашу роботу»

Рейтинг Букмекерів

Голова незалежної європейської організації Federbet, що спеціалізується на виявленні договірних матчів, і голова Комітету з питань етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка в ексклюзивному коментарі «Рейтингу Букмекерів» розповів про свою роботу в Україні.

За словами Баранки, боротьби з договірними матчами відбуватиметься максимально прозоро

За словами Баранки, боротьби з договірними матчами відбуватиметься максимально прозоро

«Буквально вранці я розмовляв з президентом ФФУ Андрієм Павелком. Ми готуємося розпочати роботу. Всі документальні питання вирішилися. Думаю, наступного тижня приступимо.

Як я вже говорив в минулому, я хочу, щоб кожен був агресивний в боротьбі з цією проблемою. Процес обов’язково набуде розголосу – будемо працювати зі ЗМІ, звітувати про нашу роботу. Все буде максимально прозоро», — заявив у ексклюзивному коментарі «Рейтингу Букмекерів» голова незалежної європейської організації Federbet.

Нагадаємо, що Франческо Баранка в грудні очолив Комітет з етики та чесної гри ФФУ. Принагідно читайте його перше інтерв’ю в новій ролі ексклюзивно для «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?