Форвард «Вольфсбурга» Макс Крузе забув в таксі покерний виграш в 75 тисяч євро

Рейтинг Букмекерів

Популярне видання Bild написано про те, що нападник клубу німецької бундесліги «Вольфсбург» Макс Крузе забув близько 75-ти тисяч євро на задньому сидінні таксі після перемоги в одному з покерних турнірів.

Крузе відомий як пристрасний покерист

Крузе відомий як пристрасний покерист

На наступний день після інциденту (турнір проходив в Берліні) Крузе заявив про втрату в поліцію, проте повернути пакет з грошима йому так і не вдалося. Настільки велика сума готівки була виграшем футболіста в турнірі. Проте, коментаря гравця місцеві ЗМІ досі одержати не змогли. Журналістам популярного німецького таблоїду стало відомо про інцидент абсолютно випадково – сам футболіст після конфузу зробив все, щоб інформація не просочилася в пресу.

Невідомо також, чи має взагалі форвард дозвіл від керівництва свого клубу на участь в турнірах, до яких Крузе має особливу пристрасть.

У цьому сезоні 27-річний нападник зіграв в 24-х зустрічах «Вольфсбурга», забив шість голів і віддав п’ять гольових передач.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?