Fonbet нагородить поїздкою на Євро-2016 за найдовший виграшний експрес

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія Fonbet запропонувала своїм клієнтам акцію «Євроекспрес». Гравець, що склав максимально довгий по числу подій виграшний експрес, буде нагороджений поїздкою на Євро-2016 або 150 тис. рублів.

Переможець поїде на Євро, або отримає 150 тис. рублів

Переможець поїде на Євро, або отримає 150 тис. рублів

Згідно з умовами акції, яка буде проходити з 10-го по 30-те червня, переможець повинен скласти експрес з максимальним набором подій. У разі рівності їх числа перевагу отримує експрес з найбільшим коефіцієнтом виплати.

Гравці, які посіли в турнірі 2-5 місця, не залишаться без призів і отримають 60 тис, 40 тис, 30 тис, і 20 тис. рублів відповідно.

Як випливає з правил БК Fonbet, «Євроекспрес» може складатися з будь-яких спортивних подій, як в лінії, так і в лайві. При цьому максимальна довжина експреса становить 30 матчів.

Детальніше про умови акції читайте тут.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?