Fonbet: 70% ставок припало на перемогу України над Північною Ірландією

Рейтинг Букмекерів

16-го червня збірні України і Північної Ірландії помірялися силами в матчі другого туру групового етапу Євро-2016. «Рейтинг Букмекерів» дізнався у спортивного аналітика букмекерської контори Fonbet Олексія Іванова, як ставили клієнти компанії на цей поєдинок.

Клієнти Fonbet очікували, що Україна обіграє Північну Ірландію

Клієнти Fonbet очікували, що Україна обіграє Північну Ірландію

При появі лінії Україна – Північна Ірландія коефіцієнт на перемогу українців дорівнював 1.75. Імовірність «вікторії» їх суперників оцінювалася коефіцієнтом 4.7. На нічию можна було поставити за 3.1.

16-го червня шанси підопічних Михайла Фоменка перемогти були рівні 1.55. На перемогу Північної Ірландії можна було поставити з коефіцієнтом 6.9, на нічийний результат – 3.7.

«Не дивлячись на поразку в першому турі від чемпіонів світу збірної Німеччини Україна показала конкурентоспроможну гру», – пояснив пан Іванов.

У процентному співвідношенні на перемогу України припадало 70% від обсягу ставок на результат матчу, по 15% – на тріумф Північної Ірландії та нічию.

На ТБ 2.5 з коефіцієнтом 2.3 ставило 50% гравців, на ТМ 2.5 (коефіцієнт 1.62) – стільки ж. За словами фахівця Fonbet, особливих змін коефіцієнтів в цій лінії не було.

Найбільше як на авторів гола клієнти Fonbet ставили на Андрія Ярмоленка (коефіцієнт 2.4) – 50% від обсягу ставок на ринок автора забитого м’яча припадало на футболіста української збірної. 40% – на його напарника Євгенія Коноплянку (3.2), 10% – на форварда північноірландців Кайла Лафферті (4.4).

Читайте прогнози і ставки на Євро-2016 на «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?