ФНЛ і «Фонбет» уклали ексклюзивну угоду про протидію договірним матчам

Рейтинг Букмекерів

12 листопада відбулося підписання угоди між російською Футбольною Національною Лігою (ФНЛ) і букмекерською конторою «Фонбет».

БК «Фонбет» виступить титульним спонсором Кубка ФНЛ, а також допоможе боротися з договірними матчами

БК «Фонбет» виступить титульним спонсором Кубка ФНЛ, а також допоможе боротися з договірними матчами

Договір складається з двох частин. «Фонбет» виступить титульним спонсором Кубка ФНЛ, який з 2012-го року проводиться в лютому за кордоном Росії. А також ФНЛ і «Фонбет» підписали унікальну для Росії угоду щодо запобігання договірним матчів.

«Ця угода ще на один крок наблизить нас до нашої мети – підтримки російського спорту. В рамках нашого партнерства з ФНЛ ми також станемо титульним спонсором Кубка ФНЛ, який відбудеться в лютому 2016-го року. Компанія «Фонбет» виступає за чесну гру і сьогодні ми підписуємо унікальний для російського правового поля контракт, який буде сприяти ранньому запобіганню договірних матчів», – прокоментував підписання угоди голова компанії «Фонбет» Максим Кирюхін.

«Ми раді співпраці з «Фонбет». Сьогоднішня угода надзвичайно важлива для ФНЛ. Договір про запобігання договірним матчів дійсно ексклюзивний для Росії. Ми всі знаємо, що за законом букмекери зобов’язані попереджати про всі підозрілі матчі. Але наш контракт – перший офіційний, який існує в російському спорті. На щастя, ніяких серйозних сигналів в цьому сезоні в напрямку договірних матчів не було», – розповів президент ФНЛ Ігор Єфремов.

«Стосовно Кубка ФНЛ, то мені дуже радісно зазначати, що цей дійсно унікальний турнір для професійних клубів, який ми проводимо своїми силами впродовж чотирьох років, знайшов титульного партнера. І я безмежно вдячний, що наші ініціативи знайшли таку підтримку», – додав Єфремов.

У серпні 2015-го БК «Фонбет» і ФНЛ уклали договір, згідно з яким компанія стала титульним спонсором турніру, який отримав офіційну назву ФОНБЕТ – Першість Росії з футболу серед команд клубів ФНЛ.

БК «Фонбет» виступить титульним спонсором Кубка ФНЛ, а також допоможе боротися з договірними матчами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?