Флойд Мейвезер: «Поставив на Ф’юрі у бою з Кличком через коефіцієнт»

Олександр Веселов

Як відомо, легендарний американський боксер Флойд Мейвезер-молодший, який завершив професійну кар’єру непереможеним, є палким прихильником беттингу. 38-річний спортсмен дещо розповів про свою успішну ставку на бій у суперважкій вазі між Володимиром Кличком і Тайсоном Ф’юрі, результат якого добряче здивував боксерський світ.

Мейвезер очікує на поєдинок Ф’юрі - Вайлдер

Мейвезер очікує на поєдинок Ф’юрі – Вайлдер

«Я бачив лише один поєдинок за участю Тайсона Ф’юрі. До поєдинку з Кличком я жодного разу не бачив британця в дії, але поставив на нього, тому що були хороші коефіцієнти», – наводить слова Мейвезера сайт Sky Sports.

«У Сполучених Штатах майже вся увага у суперважкій вазі прикута до Деонтея Вайлдера, його поєдинок з Тайсоном Ф’юрі міг би стати гарним видовищем. Навіть не знаю, на чию перемогу я би поставив», – сказав Флойд Мейвезер-молодший.

Нагадаємо, що наразі команда Ф’юрі веде переговори про матч-реванш з табором Володимира Кличка, хоча букмекери вже приймають ставки на цей бій. А Деонтей Вайлдер має захищати свій титул за версією WBC проти обов’язкового претендента – росіянина Олександра Повєткіна.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?