Флойд Мейвезер поставив на американський футбол і виграв $25 тис.

Рейтинг Букмекерів

Легендарний боксер Флойд Мейвезер, який завершив кар’єру в 2015 році, зробив вдалу ставку на клуб НФЛ «Атланта Фелконс».

Флойд Мейвезер виграв $ 25 тис.

Мейвезер зробив ставку на фінальний матч NFL, в якому зустрічалися «Атланта Фелконс» і «Грін Бей Пекерс».

Боксер поставив $30 тис. на перемогу «Атланти» в першій половині зустрічі з форою -3,5. Коефіцієнт становив 1,83. Виграш склав $55 тис. Таким чином, американець заробив $25 тис., похизувавшись своєю перемогою в Instagram.

Just made $25,000 in 30 minutes. The retired life.

A photo posted by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

«Атланта» виграла NFL, обігравши «Грін Бей» з рахунком 44:21. Таким чином, «Фелконс» вдруге в своїй історії візьмуть участь в Супербоулі, де їхніми суперниками буде команда «Нью-Інгленд Петріотс».

51-й за рахунком Супербоул пройде 5 лютого в Х’юстоні.

Нагадаємо, що всесвітньо відомий боксер-професіонал Флойд Мейвезер-молодший не вперше поділився своїми успіхами в ставках на спорт. Свого часу він ставив на поразку Володимира Кличка в матчі проти Тайсона Ф’юрі, вигравши більше $20 тисяч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?