FIFA і Sportradar уклали угоду про протидію договірним матчам

Рейтинг Букмекерів

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) уклала угоду з компанією-постачальником спортивних даних Sportradar, метою якого є виявлення та протидія договірним матчам і корупції у футболі.

Sportradar допоможе боротися з договірними матчами в футболі

Згідно з умовами угоди, матчі в рамках змагань під егідою ФІФА будуть аналізуватися за допомогою спеціалізованої системи Fraud Detection System (FDS), спрямованої на оцінку ризиків федерації та учасників чемпіонатів і запобігання шахрайських махінацій із залученням беттингових компаній, повідомляє прес-служба ФІФА.

Зокрема, мова йде про такі змаганнях, як чемпіонат світу з футболу і відбіркові турніри до ЧС, Кубок Конфедерацій, Олімпійські футбольні турніри, всі молодіжні змагання, а також національні ліги.

З метою протидії договірним матчам і проведення відповідних заходів дисциплінарного характеру ФІФА буде працювати в тісній співпраці з шістьма континентальними конфедераціями (КОНКАКАФ, КОНМЕБОЛ, КАФ, УЄФА, АФК і ОФК), говориться в повідомленні.

ФІФА, крім того, зможе залучати експертів Sportradar для проведення розслідування договірних матчів. Завдяки системі Fraud Prevention Services організація зможе проводити освітні заходи для гравців, тренерів та інших офіційних футбольних осіб, щоб вони здобули знання і навички виявлення і протистояння договірним матчам.

«Збереження цілісності гри має найголовніше значення для ФІФА. Беручи до уваги те, що договірні матчі є серйозною проблемою для всіх любителів футболу, ФІФА буде працювати з компанією Sportradar, світовим лідером в області виявлення маніпуляцій в футбольних матчах», – заявив президент організації Джанні Інфантіно.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?