ФІФА подовжила санкції проти італійських футболістів за «договірняки» та незаконний беттинг

Олександр Веселов

Сайт Euronews із посиланням на агентство Reuters повідомляє, що ФІФА пролонгувала міжнародні санкції проти 23-ох італійських футболістів та офіційних осіб, що були покарані у 2014-2015 роках за участь у договірних поєдинках та незаконних ставках.

25-го лютого ФІФА пролонгувала санкції проти італійських футболістів, наступного дня італієць очолив ФІФА :)

25-го лютого ФІФА пролонгувала санкції проти італійських футболістів, наступного дня італієць очолив ФІФА 🙂

Італійська футбольна влада раніше затвердила заборону для цих осіб на участь у будь-якій професійній діяльності, пов’язаної із футболом.

«Голова Дисциплінарного комітету ФІФА ухвалив рішення про подовження санкцій 25-го лютого 2016 року», – опубліковано у офіційній заяві ФІФА.

Зазначимо, що йдеться про скандал у нижчих лігах італійського футболу, коли було заарештовано біля 50-ти осіб, та понад 70 людей потрапило під слідство.

Також нагадаємо, що саме розслідування справи про договірні матчі призвело до грандіозного скандалу всередині ФІФА, після чого в організації змінився керівник.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?