ФІФА має намір відсторонити екс-главу федерації футболу ПАР на 6 років за договірні матчі

Рейтинг Букмекерів

Комітет з етики ФІФА завершив розслідування щодо колишнього президента Південноафриканської федерації футболу (SAFA) Кірстена Нематандані, який звинувачується в організації договірних матчів, зіграних в ПАР у 2010-му році. Фігуранта можуть відсторонити від футбольної діяльності на 6 років і оштрафувати на 10 тис. швейцарських франків ($10.3 тис.).

Чиновника також рекомендують оштрафувати на $10.3 тис.

Чиновника також рекомендують оштрафувати на $10.3 тис.

Як повідомляється на офіційному сайті ФІФА, керівник розслідування щодо пана Нематандані та ще двох осіб, обвинувачених в організації підозрілих матчів, Джімбарає Бурнгар представив матеріали справи арбітражному відділу Комітету з етики ФІФА.

Керівник розслідування рекомендує ФІФА усунути екс-президента SAFA від футбольної діяльності на 6 років і оштрафувати на 10 тис. швейцарських франків ($10.3 тис.). Колишнього чиновника футбольної асоціації Зімбабве Джонатана Мусавенгана і екс-тренера збірної Того Бана Чаніле рекомендується усунути довічно.

Кірстен Нематандані очолював Федерацію футболу ПАР з 2009-го по 2012-й рік. В кінці 2012-го року він і ще чотири високопоставлених чиновника були відсторонені від своїх посад через скандали з договірними матчами. Тоді розслідування ФІФА виявило їх зв’язок з засудженим у справі про «договірняки» в 2011-му році сінгапурцем Вілсоном Перумалом і його організацією Football 4U.

Передбачалося, що очолюваний Перумалом азіатський букмекерський синдикат міг мати свій інтерес в товариських матчах збірної ПАР з командами Болгарії (1:1), Таїланду (4:0), Колумбії (2:1) і Гватемали (5:0), приурочених до відкриття стадіону «Соккер Сіті» в Йоганнесбурзі, на якому відбулася фінальна гра Чемпіонату світу-2010.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?