ФІФА дискваліфікувала трьох чиновників за «договірняки» збірної ПАР напередодні ЧМ-2010

Олександр Веселов

За результатами справи про договірні матчі, деталі якої не розголошуються, вчора ФІФА прийняла рішення дискваліфікувати трьох футбольних чиновників з Південно-Африканської Республіки, які мають стосунок до «договірняків» національної збірної під час підготовки до Чемпіонату світу 2010-го року, який проходив саме в ПАР.

Товариський матч ПАР - Гватемала у травні 2010 року міг бути договірним

Товариський матч ПАР – Гватемала у травні 2010 року міг бути договірним

Покарано трьох колишніх чиновників Футбольної асоціації ПАР (SAFA). Колишній виконавчий директор SAFA Леслі Седібе відсторонений на 5 років від будь-якої футбольної діяльності, а також покараний штрафом у 20 тисяч швейцарських франків. Стів Годдард та Адель Карелсе, котрі свого часу керували суддівським корпусом SAFA, відсторонені від футболу на два роки кожен. Офіційно чиновники звинувачені у порушені професійної поведінки та розкритті важливої інформації, але інших деталей справи ФІФА не надає, – повідомляє сайт World Soccer.

Відомо, що йдеться про підготовчі матчі збірної ПАР напередодні домашнього Чемпіонату світу в 2010 році. В той період африканська збірна зіграла проти Таїланду, Болгарії, Колумбії та Гватемали. Як мінімум один поєдинок з цього переліку був договірним. Зокрема, у матчах проти Гватемали та Колумбії було призначено по три пенальті.

Іншого представника суддівського корпусу SAFA Лінділе Кіку, причетного до цієї ж справи, у жовтні минулого року було дискваліфіковано на шість років.

Нещодавно ми повідомляли, що у сусідній до ПАР країні Зімбабве також було відсторонено футбольного чиновника через підозри, що він мав наміри посприяти маніпуляції найближчих матчів національної збірної у відборі до Кубка африканських націй 2017 року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?