ФІФА дуже розчарована рішенням сінгапурського суду

Олександр Веселов

Раніше «Рейтинг Букмекерів» інформував, що в Сінгапурі винесли рішення про звільнення Тана Сіт Енга, котрого називають лідером світового злочинного синдикату з організації договірних матчів у футболі. Даний крок сінгапурської Феміди прокоментував головний міжнародний футбольний орган – ФІФА.

ФІФА незадоволена звільненням Тана Сіт Енга, більш відомого під ім’ям Дан Тан

ФІФА незадоволена звільненням Тана Сіт Енга, більш відомого за ім’ям Дан Тан

«ФІФА дуже розчарована тим, що Апеляційний суд Сінгапуру затвердив рішення про звільнення містера Тана з-під варти, враховуючи його минулу активність в маніпуляції результатами футбольних матчів», – цитує звернення ФІФА сайт REA Sport із посиланням на інформаційне агентство Reuters.

«Чистота гри – головний пріоритет ФІФА, тому ми тісно співпрацюємо з правоохоронними органами, а також з компетентними організаціями на світовому, національному та регіональному рівні щодо питання боротьби з договірними матчами.

Маніпуляція результатами поєдинків – загроза, яка підриває авторитет футболу на різних рівнях, тому ФІФА пропагує політику нульової терпимості до договірних матчів, і намагається захистити чистоту гри всіма доступними методами», – зазначено в заяві.

Зауважимо, що правоохоронні органи Італії та Угорщини зберігають претензії до діяльності 51-річного Тана Сіт Енга, звинувачення по причетності до футбольної корупції в цих країнах з нього ніхто не знімав.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?