ФФУ запросила головного тренера та капітана «Олімпіка» для надання свідчень по підозрілим матчам за участі донецького клубу

Олександр Веселов

Наставник донецького «Олімпіка» Роман Санжар та капітан команди Дмитро Гришко отримали повістку від Федерації футболу України, яка хоче отримати пояснення стосовно матчу «Олімпік» – «Шахтар» та інших підозрілих ігор клубу Владислава Гельзіна.

Головний тренер «Олімпіка» Роман Санжар

Головний тренер «Олімпіка» Роман Санжар

Як стало відомо Футбол 24, «Олімпік» одержав офіційний лист від Комітету з етики та чесної гри ФФУ, в якому капітан команди Дмитро Гришко та головний тренер Роман Санжар запрошені у відділ розслідувань ФФУ.

Представники донецького клубу запрошені для надання свідчень щодо матчу 9-го туру української Прем’єр-ліги «Олімпік» – «Шахтар» (2:3), а також стосовно попередніх поєдинків клубу, що потрапили під підозру, зокрема, матч «Олімпік» – «Металіст» минулого сезону, справа по якому повернулася на дорозслідування в Комітет з етики, а також поєдинки молодіжних команд «Олімпіка».

Санжар та Гришко запрошені на неігровий день, і якщо вони приймуть дане запрошення, то можуть прибути в Федерацію футболу України після матчів 10-го туру Прем’єр-ліги, вже в понеділок, 5 жовтня.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?