ФФУ визнала договірними чотири матчі «молодіжки» «Металіста»

Рейтинг Букмекерів

КДК ФФУ визнав чотири матчі молодіжного складу «Металіста», зіграних у 2015 році, договірними.

ФФУ визнала договірними чотири матчі «молодіжки» «Металіста»

За підсумками засідання КДК ФФУ договірними визнані матчі «Волинь» U-21 – «Металіст» U-21 – 6:2 (6 серпня 2015), «Ворскла» U-21 – «Металіст» U-21 – 1:1 (28 серпня 2015), «Говерла» U-19 – «Металіст» U-19 – 3:0 (6 жовтня 2015) і «Карпати» U-19 – «Металіст» U-19 – 2:0 (15 листопада 2015), повідомляє «Футбол 24».

Нагадаємо, раніше КДК ФФУ дискваліфікував 12 в минулому гравців молодіжних команд «Металіста» на терміни від шести місяців до трьох років. До відповідальності було притягнуто таких гравців: Максим Авер’янов, Микита Безклубюк, Богдан Бойчук, Данило Ключка, Руслан Ковток, Євген Малик, Олександр Медведєв, Ремзі Рамазанов, Сергій Сизий, Дмитро Скаржинський, Данило Соломаха, Денис Ткаченко.

Пізніше КДК розгляне справу ще двох екс-гравців «Металіста», а також 12 футболістів луганської «Зорі».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?