ФФУ наразі опрацьовує вісім підозрілих матчів

Олександр Веселов

Голова Комітету з етики та чесної гри Федерації футболу України Ігор Кочетов назвав кількість підозрілих поєдинків, над якими зараз ведеться робота, але не став конкретизувати.

Голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Ігор Кочетов

Голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Ігор Кочетов

«В даний момент ми опрацьовуємо вісім матчів. Перераховувати їх навряд чи є сенс. Всі ті поєдинки, які мали публічний резонанс, нами вивчаються. Коли пакети документів будуть підготовлені, ми передамо їх по інстанціях. Але я хочу загострити увагу на тому, що розслідування по таких матчах повинні проводитися і в клубах. Якщо керівництво клубу захоче, воно отримає потрібну інформацію з даної тематики», – сказав Ігор Кочетов в інтерв’ю сайту «Футбольний клуб».

«Щонайменше клуби повинні здогадуватись, що іноді коїться. Тим більше, ми періодично звертаємося в клуби з рекомендаціями звернути увагу на того чи іншого гравця. І були випадки, коли нас чули. Зокрема, тренер не випускав на поле певних футболістів, матч проходив в чесній боротьбі, а ставки, у зв’язку з якими виникали підозри, не спрацьовували. Але керівники команд вкрай неохоче погоджуються виносити ситуацію на публіку. І часто замість того, щоб провести внутрішнє розслідування, «по-тихому» позбавляються від нечистих на руку футболістів. Виходить, ті йдуть безкарними, знаходять собі нові команди, де починають займатися тим же», – відзначив голова Комітету з етики та чесної гри.

Нагадаємо, що «Рейтинг Букмекерів» також намагається звертати увагу на підозрілі матчі в українському футболі, детально розглядаючи нюанси, які викликали тривогу – з даними матеріалами можна ознайомитися тут.

Раніше Ігор Кочетов заявляв, що ФФУ виявило три угрупування, які працюють над вербуванням футболістів задля нечесних ігор.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?