ФФУ може заборонити прийом ставок на український футбол

Тарас Гончар

Федерація футболу України (ФФУ) виступила із заявою про можливу заборону прийому ставок на український футбол. Вся справа в тому, що низка букмекерських компаній приймають ставки на дитячо-юнацькі змагання під егідою федерації.

ffu

ФФУ може заборонити прийом ставок на український футбол

«Матчі XV Міжнародного турніру з футболу пам’яті В. Баннікова пропонувалися для розміщення ставок букмекерськими компаніями в різних країнах світу. Представниками ФФУ виявлялися на стадіонах скаути компаній-посередників, які передавали статистику букмекерським організаціям, проте навіть після видворення їх із стадіонів, де проходили матчі турніру, і звернення до керівництва БК пропозиції розміщення ставок на такі матчі не припинялися», – йдеться в заяві на сайті федерації.

Зазначимо, що ФФУ заблокувала передачу онлайн-статистики матчів, в яких беруть участь футболісти до 18 років, в жовтні 2017 року.

«ФФУ звернулася до найбільших операторів ринку, що працюють на території України. ФФУ, як розпорядник даної спортивної інформації, запропонувала врегулювання правовідносин на договірних умовах. У разі відсутності взаєморозуміння з компаніями-посередниками ФФУ буде змушена вжити заходів щодо запобігання розміщення ставок на всі змагання, які проводяться під егідою федерації», – підкреслюється в заяві.

Нагадаємо, що букмекер Parimatch ексклюзивно для «Рейтингу букмекерів» назвав найазартніші міста України.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?