Фентезі-спорт – поза законом в штаті Міссісіпі

Рейтинг Букмекерів

Фентезі-спорт отримав чергового ляпаса. Генеральний прокурор Міссісіпі Джим Худ повідомив про нелегальність фентезі-ігор на території цього американського штату. Таким чином, «тренд» на заборону щоденних спортивних фентезі-ігор владою США зберігся.

Неприятие властями американских штатов (теперь и Миссисипи) фэнтези-спорта по-прежнему сильно

Неприязнь влади американських штатів (тепер і Міссісіпі) до фентезі-спорту досі сильна

За інформацією CalvinAyre, своє рішення про незаконність фентезі-ігор на території штату Худ пояснив порушенням одразу двох законодавчих актів. На території Міссісіпі заборонені не тільки парі на спортивні події (незалежно, будь це «майстерність» або «випадковість»), але й банківські операції по прийому коштів, пов’язаних з такими парі.

На головний аргумент прихильників фентезі-спорту про те, що ці ігри не можна відносити до азартних через відсутність елемента випадковості, Худ відповів: «Це не має значення».

Зазначимо, що фентезі-спорт уже заборонений на території Нью-Йорка, Іллінойсу, Техасу, Вермонта і на Гаваях. Трохи інша ситуація в штаті Невада, де фентезі-спорт вважається легальним, проте для здійснення своєї діяльності всі оператори повинні отримати гральну ліцензію.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?