Federbet: помітили підозрілі ставки на матч «Пасуш де Феррейра» – «Фейренсе»

Рейтинг Букмекерів

Некомерційна організація Federbet, що займається виявленням та запобіганням договірних матчів, повідомила про підозрілий рух коефіцієнтів у зустрічі 32-го туру чемпіонату Португалії між клубами «Пасуш де Феррейра» і «Фейренсе».

Federbet: помітили підозрілі ставки на матч «Пасуш де Феррейра» – «Фейренсе»

Сигнали про можливий договірний характер матчу отримав незадовго до початку поєдинку португальська гральний оператор Santa Casa da Misericórdia de Lisboa. Пізніше ці підозри підтвердили і в Federbet, повідомляє видання O Publico.

«Ми спостерігали дивні і нелогічні руху коефіцієнтів. Перед початком зустрічі на «Фейренсе» можна було поставити з коефіцієнтом 3,5, але потім упродовж декількох хвилин коефіцієнт упав до позначки 1,5. Це говорить про те, що на перемогу «Фейренсе» були поставлені великі суми грошей, які змусили букмекерів знизити коефіцієнти», – зазначив глава Federbet Франческо Баранка.

Матч завершився перемогою «Фейренсе» з рахунком 1: 0. Раніше матч за участю цієї команди вже потрапляв під підозру в нечесному характері: букмекери зняли з лінії матч між «Фейренсе» і «Ріу Аве» після того, як на цю зустріч була зроблена ставка в розмірі $108 тис.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?