Federbet офіційно визнала результат матчу «Говерла» – «Олімпік» підозрілим

Павло Глумін

Клуб української Прем’єр-ліги «Говерла» (Ужгород) не втомлюється вражати спостерігачів своєю активністю в участі в матчах, які прийнято називати «дивними».

Ужгородський і донецький клуби зіграли поєдинок із заздалегідь обумовленим результатом?

Ужгородський і донецький клуби зіграли поєдинок із заздалегідь обумовленим результатом?

В розпорядженні «Рейтингу Букмекерів» опинилося офіційне рішення незалежної бельгійської організації Federbet щодо скандального поєдинку «Говерла» – «Олімпік» (Донецьк), який пройшов 3-го квітня. У документі за підписом генерального секретаря Federbet Франческо Баранка йдеться, що результат гри визнаний підозрілим.

Дані з цього поєдинку бельгійці отримали від свого партнера, БК FavBet. Інформація про матч вже направлена ​​в ФФУ. У разі відсутності відповіді від місцевих футбольних функціонерів Federbet, як сказано в рішенні, залишає за собою право звернутися вже безпосередньо до українських правоохоронних органів.

Нагадаємо, що сьогодні служба внутрішніх розслідувань ФФУ публічно заявила про те, що результат гри минулого туру УПЛ «Чорноморець» (Одеса) – «Говерла» (1:0) також носить всі ознаки маніпулятивного.

Днями нам стало відомо, що БК «Парі-Матч» прибрала даний матч з лінії через підозри у його договірному характері, а «Рейтинг Букмекерів» у свою чергу підготував відеохроніку цього дивного матчу. Вже котрий місяць не отримуючи обумовлену контрактами зарплату, ужгородські футболісти активно роблять не найприємніше паблісіті для «Говерли» і свого майбутнього в професійному футболі.

А поки Олександ Шуфрич, який є віце-президентом «Говерли»  проводить в «Говерлі» власне внутрішнє розслідування, пропонуємо згадати як «Говерла» та «Олімпік» «дивний» матч грали та зробити висновки.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?