Federbet і EWS-FIFA, які борються з договірними матчами, підписали угоду з БК Fonbet

Олександр Веселов

Російська букмекерська компанія Fonbet стала сертифікованим учасником міжнародних організацій Federbet і EWS-FIFA.

Fonbet допоможе міжнародним організаціям боротися з договірними матчами

Fonbet допоможе міжнародним організаціям боротися з договірними матчами

Як повідомляється в прес-релізі компанії, між сторонами був підписаний протокол щодо запобігання, контролю і подачі скарг на підозрілі матчі. Fonbet, аналізуючи ставки, зроблені своїми клієнтами, зобов’язується повідомляти в Federbet і EWS-FIFA про всі підозрілі матчі. А ці організації на основі наданих відомостей далі проводитимуть розслідування.

Якщо ж Federbet і EWS-FIFA встановлять факт договірного матчу, то Fonbet має право анулювати всі ставки, зроблені на цю зустріч, а також заблокувати рахунок гравця.

Federbet – бельгійська некомерційна організація, мета якої виявляти незаконну практику в індустрії ставок на події у світовому спорті. Офіс Federbet розташований в Брюсселі. Штат організації налічує понад 30 співробітників. Результати своїх розслідувань Federbet надає букмекерам, лігам і державним органам.

Early Warning System GmbH (EWS) – створена в 2007-му році ФІФА організація, що займається моніторингом та аналізом міжнародного ринку ставок. Була організована з метою боротьби з договірними матчами у світовому футболі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?