Федерація футболу Вірменії створила комітет по боротьбі з договірними матчами

Олександр Веселов

У Федерації футболу Вірменії (ФФВ) створений комітет з боротьби з договірними матчами і незаконними ставками.

У вірменському футболі задумалися про боротьбу з договірними матчами

У вірменському футболі задумалися про боротьбу з договірними матчами

Ініціатива створення комітету належить президенту ФФВ Рубену Айрапетяну, повідомляє офіційний сайт федерації футболу Вірменії.

Минулого тижня Рубен Айрапетян закликав керівників футбольних клубів Вірменії боротися з незаконними ставками і договірними матчами.

Не повідомляється, чи має створення комітету стосунок до історії з матчем національних команд Вірменії та Албанії. Нагадаємо, сербські та опозиційні албанські ЗМІ розповсюдили новину, згідно якої матч відбіркового циклу Євро-2016 Вірменія – Албанія (0:3) був договірним.

Нібито албанська сторона (або хтось інший) заплатила чотирьом гравцям вірменської збірної по 500 тисяч євро за поразку, що дозволила збірній Албанії вперше в історії потрапити на чемпіонат Європи.

Втім, розслідування з боку УЄФА не послідувало. Представники організації заявили, що у них немає жодних даних, що свідчать про можливий договірний характер матчу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?