Федерація футболу України розслідує матч УПЛ «Зірка» – «Волинь»

Рейтинг Букмекерів

Комітет з етики та чесної гри Федерації футболу України (ФФУ) вивчить матч 15-го туру УПЛ «Зірка» Кропивницький – «Волинь» Луцьк (2:0), на який був зафіксований великий обсяг ставок на біржі ставок Betfair.

up-1

Ігор Кочетов: є ознаки, що даний матч міг бути зіграний з фіксованим результатом

«На жаль, в поле зору Комітету потрапив матч «Зірка» – «Волинь». Є ознаки, що даний матч міг бути зіграний з фіксованим результатом», – заявив голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Ігор Кочетов в розмові з виданням «Футбол 24».

За словами функціонера, ще до початку матчу на перемогу «Зірки» було поставлено $54 тис. на біржі ставок Betfair, яка потім зняла матч з лінії. Пан Кочетов також зазначив, що коефіцієнт на перемогу «Зірки» з рахунком 2:0 падав на 45%, і на такий результат «впевнено ставили».

Глава Комітету впевнений, що керівництво обох клубів, в першу чергу «Волині», має звернути увагу на дії своїх футболістів.

«Наскільки мені відомо, Віталій Володимирович Кварцяний (головний тренер «Волині» – прим. «РБ») таку думку висловив під час післяматчевої прес-конференції», – зауважив пан Кочетов.

Нагадаємо, 20 листопада, за кілька годин до початку гри на Betfair ще практично ніхто не ставив на цей матч, проте ближче до старту матчу на перемогу «Зірки» стали йти великі ставки. За сім хвилин до початку зустрічі на успіх «Зірки» вже було поставлено $ 39 тис., а перед стартовим свистком на перемогу господарів вже поставили понад $50 тис.

Раніше в 19-му турі Першої ліги України з футболу маріупольський «Іллічівець» та «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів зіграли дивний матч, на результат якого на біржі ставок Betfair було поставлено близько $274 тис., з яких понад $255 тис. припали на перемогу господарів.

Глава організації Federbet Франческо Баранка в розмові з «Рейтингом Букмекерів» охарактеризував цей матч як «обурливий «договірняк». Головний тренер ФК «Гірник-Спорт» Ігор Жабченко недавно заявив, що керівництво команди виявило чотирьох футболістів, які брали участь в цьому «договірняку».

Президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко розповів про те, що найближчим часом в структурі цієї організації з’явиться орган, який стане аналогом прокуратури в області футбольного права.

Сьогодні стало відомо, що ФК «Гірник-Спорт» покинули Сергій Гаращенков, Максим Марусич і Олександр Гарбар, які виявилися причетними до організації договірного матчу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?