«Фаворит спорт» запустив акцію «Рубай ставки, а не ялинки»

Тарас Гончар

Скільки ще потрібно знищити ялинок заради «святкового настрою»? Букмекерська компанія «Фаворит спорт» проводить новорічну акцію, яка покликана зберегти природу.

«Фаворит спорт» запустив акцію «Рубай ставки, а не ялинки»

«Фаворит спорт» запустив акцію «Рубай ставки, а не ялинки»

Щоб взяти участь в акції БК під назвою «Рубай ставки, а не ялинки», вам потрібно зареєструвати на спеціальній сторінці та зробити експрес із 3 та більше подій. Сума ставки повинна бути не меншою 100 гривень з мінімальним коефіцієнтом 2,1. Беруть участь ставки до початку події (PreMatch) та під час матчу (Live), зроблені онлайн на сайті, в мобільній версії або мобільному додатку в період акції (3-19 грудня). Результат ставки не має значення!

50 щасливців отримують новорічну штучну ялинку. Крім того, компанія розіграє п’ять телефонів iPhone Xs, п’ять плаз Samsung 43’ і п’ять приставок PlayStation 4.

20 грудня серед усіх учасників акції будуть розіграні 65 подарунків до Нового року. Переможці обиратимуться за допомогою генератора випадкових чисел серед усіх, хто виконав умови для участі в розіграші. Результати будуть опубліковані на сайті на сторінці акції.

Нагадаємо, що ФК «Динамо» і компанія «Фаворит Спорт» стали партнерами, а Усик і Ярмоленко були героями рекламної кампанії «Фаворит спорт».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?