«Фаворит Спорт» запустив акцію до ЧС-2018 «Квартира за експрес»

Тарас Гончар

Українська національна лотерея «Фаворит Спорт» розіграє квартиру в Києві та 18 цінних призів. Для цього достатньо зробити принаймні один акційний експрес на матчі чемпіонату світу.

favorit-kvartira

«Фаворит Спорт» запустив акцію до ЧС-2018 «Квартира за експрес»

З 11 червня по 17 липня включно на сайті «Фаворит Спорт» кожен експрес подарує можливість позмагатися за новеньку однокімнатну квартиру в столиці та 18 інших цінних призів, повідомляється на сайті компанії.

До слова, пiд квартирою мається на увазі еквівалент середньої вартості однокімнатної квартири у новобудовах Києва на момент старту акції.

Для участі необхідно, щоби ставка включила в себе принаймні три події із загальним коефіцієнтом 2.1 або більше, а поставити потрібно не менше 100 гривень. В акції беруть участь всі види експресів: до початку матчу (PreMatch), під час матчу (Live) та комбінований, який складається із подій до початку та під час матчів (Mixed). Головна умова, щоби експрес зіграв.

До того ж клієнту треба зареєструватися на сторінці конкурсу «Квартира в Києві за експрес». Одне право на участь у розіграші призів складається з одного виграшного акційного експресу. Чим більше акційних експресів, тим вищі шанси виграти.

Окрім головного призу, 18 учасників отримають бонуси на свої ігрові рахунки: від 1 до 50 тисяч гривен. Розіграш буде проводитися 19 липня о 16:00 за допомогою генератора випадкових чисел на сайті компанії.

Читайте також: 7 ставок, щоб розважити себе під час ЧС-2018

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?