«Фаворит спорт» став титульним спонсором ФК «Арсенал-Київ»

Тарас Гончар

Напередодні четвертого туру української Прем’єр-ліги стало відомо, що державна лотерея ТОТО «Фаворит Спорт» буде спонсорувати клуб УПЛ «Арсенал-Київ».

HP6Sj9LDR9s

«Фаворит спорт» став спонсором «Арсеналу-Київ»

«Сподіваємося, що «Каноніри» прогримлять цього сезону! П’ять років – серйозна дистанція для футбольного клубу. Раді, що за цей час знайшлися небайдужі, що змогли повернути «Арсенал» не просто до життя, а до еліти українського футболу. Як і керівництву «Канонірів» нам не байдуже, що буде з вітчизняним футболом завтра, тому вирішили підтримати столичний клуб. Амбіції, зірка-тренер вказує на далекоглядні плани «Арсеналу». І нам це імпонує. Лише разом ми зможемо зробити перші кроки, що стануть фундаментом для майбутніх досягнень. Віримо, що столичний клуб прогримить як в Україні, так і за її межами!», – повідомив «Фаворит спорт» на своїй сторінці у Facebook.

Деталі співпраці не повідомляються. Логотип компанії з’явився на футболках футболістів київського «Арсеналу» в матчі 3-го туру Прем’єр-ліги.

Нагадаємо, що «Фаворит спорт» також став титульним спонсором «Десни», «Маріуполя» та «Зорі».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?