«Фаворит спорт» розігрує подорожі на матч «Ювентус» – «МЮ» за ставки на ЛЧ

Тарас Гончар

Букмекерська компанія «Фаворит спорт» проводить акцію «Чемпіонська ніч у Турині», за підсумками якої три щасливчики вирушать на поєдинок «Ювентус» – «Манчестер Юнайтед» у Лізі чемпіонів.

TURIN_big_ua

«Фаворит спорт» розігрує подорож на матч «Ювентус» – «МЮ» за ставки на ЛЧ

Для участі в акції «Чемпіонська ніч у Турині» потрібно зареєструвати свою участь на сторінці акції та зробити три ординарні ставки онлайн на сайті або в мобільній версії чи мобільному додатку на матчі Ліги чемпіонів 23-24 жовтня.

Сума ставки повинна бути не меншою за 150 гривень. Враховуються лише виграшні ставки, що були зроблені до початку події (PreMatch) або під час матчу (Live).

26 жовтня серед усіх учасників акції будуть розіграні три подорожі на матч Ліги чемпіонів «Ювентус – Манчестер Юнайтед» в Турині 7 листопада. Переможці будуть обрані за допомогою генератора випадкових чисел серед усіх, хто виконав умови для участі в розіграші.

У подорож на матч «Ювентус» – «МЮ» включені переліт Київ-Турин-Київ, проживання в готелі, квитки на матч, екскурсія. Період подорожі 6-8 листопада 2018 року.

Нагадаємо, що відомий український боксер Олександр Усик і лідер національної збірної України з футболу Андрій Ярмоленко стали героями рекламної кампанії «Фаворит спорт»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?