«Фаворит-Спорт» залишиться титульним спонсором чемпіонату України з баскетболу

Рейтинг Букмекерів

Компанія «Фаворит-Спорт» продовжить бути титульним спонсором Суперліги, а також планує розширити співпрацю з ФБУ. В компанії задоволені тим, як ФБУ працює на ниві боротьби проти договірних матчів і піднятті рівня турніру.

Компанія «Фаворит-Спорт» продовжить бути титульним спонсором Суперліги

Компанія «Фаворит-Спорт» продовжить бути титульним спонсором Суперліги

«Ми маємо намір і далі продовжувати співпрацювати і розширювати нашу співпрацю – вже зараз ми співпрацюємо не тільки по чоловічій Суперлізі, а й по Вищій лізі чоловіків і Суперлізі жінок, а також студентській першості. Надалі маємо намір тільки зміцнювати співробітництво.

Ми задоволені минулим сезоном і стосунками з Федерацією, дуже підкуповує щирий інтерес щодо розвитку спорту, його очищення від договірних матчів і піднятті рівня команд і турніру в цілому з боку Федерації», – сказав топ-менеджер Favbet Сергій Єфименко в коментарі для «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?