Favorit Sport підтримав позицію Глави держави про легалізацію ринку азартних послуг

Тарас Гончар

При цьому компанія просить підійти до цього процесу виважено, з імплементацією успішних світових практик роботи букмекерського бізнесу

Favorit Sport підтримав позицію Глави держави про легалізацію ринку азартних послуг

Favorit Sport підтримав позицію Глави держави про легалізацію ринку азартних послуг

Сьогодні в Україні залишається чинним Закон «Про державні лотереї», який визначає основні принципи розвитку лотерейного ринку, правила взаємодії операторів і держави і т.д. Однак норми закону є застарілими і такими, що не відповідають сучасним тенденціям, вважають у Favorit Sport.

Всесвітня лотерейна асоціація (ВЛА), яка об’єднує 149 компаній операторів лотерей та спортивного беттингу, сформулювала чіткі вимоги для прозорого ринку:

  • компанії повинні мати прозору корпоративну структуру;
  • компанії повинні гарантувати цілісність своєї структури;
  • компанії повинні відповідати встановленим законом фінансовим критеріям;
  • беттинг і лотереї повинні знаходитись під пильним контролем держави;
  • компанії зобов’язані перераховувати частину доходу на вирішення соціальних проблем суспільства;
  • в рамках країни компанії повинні об’єднатись і сформулювати політику безпечної та відповідальної гри, захисту споживачів, маркетингу і продажів.

В Україні довгі роки штучно формувалася думка про те, що ставки на спорт, як вид розваги, є соціально небезпечними

Компанія Favorit Sport цілком підтримує принципи ВЛА, готова сісти за стіл переговорів з партнерами по ринку, представниками органів державної влади для напрацювання єдиних і прозорих правил гри.

В Україні довгі роки штучно формувалася думка про те, що ставки на спорт, як вид розваги, є соціально небезпечними. Ставки на спорт – це загальносвітовий і доступний вид розваг. Favorit Sport дотримується принципів відповідальної гри, всіма доступними способами контролює поведінкові моделі гравців, не допускає до ставок гравців молодше 18 років. Саме тому, експерти компанії пропонують почати роботу над новими ліцензійними умовами з формування понятійної бази.

Законодавча реформа на ринку спортивного беттингу призведе до збільшення податкових надходжень до бюджету країни: 4-5 млрд гривень — орієнтовна сума податкових відрахувань

Законодавча реформа на ринку спортивного беттингу призведе до збільшення податкових надходжень до бюджету країни: 4-5 млрд гривень — орієнтовна сума податкових відрахувань, за умови прийняття цивілізованих правил ліцензування. Для порівняння, в бюджет-2018 року було закладено суму в 1,9 млрд гривень. При нинішньому стані економіки, оператори спортивного беттингу можуть стати надійними партнерами держави.

Крім того, компанія Favorit Sport готова розглядати можливість додаткового цільового фінансування спортивних та соціальних проектів. Зараз в Україні в катастрофічному стані знаходяться бази різних видів спорту, дитячі спортивно-юнацькі школи, спортивні інклюзивні проекти.

Такий підхід є «win-win» для держави, бізнесу і громадськості. У Favorit Sport говорять про те, що готові залучати європейських експертів для того, щоб вітчизняний ринок спортивного беттингу вийшов з колапсу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт