Favbet: впевнені в договірному характері волейбольного матчу «Зеніт-УОР» – «Нижній Новгород»

Рейтинг Букмекерів

Аналітики букмекерської контори FavBet підтвердили інформацію колег з Vbet про дивний характер матчу молодіжних волейбольних команд «Зеніт-УОР» і «Нижній Новгород».

Матч ВК «Зеніт-УОР» - «Нижній Новгород» скоріше за все буде визнаний договірним, вважають в БК Favbet

Матч ВК «Зеніт-УОР» – «Нижній Новгород» скоріше за все буде визнаний договірним, вважають в БК Favbet

Як повідомили «Рейтингу Букмекерів» в FavBet, даний матч викликав серйозні підозри і відправлений в Federbet (некомерційна організація, що займається виявленням і запобіганням незаконної практики в індустрії ставок на події в світовому спорті – прим. ред.) на розслідування. На думку аналітика контори, Federbet з ймовірністю в 90% визнає зустріч договірною.

Як і у випадку з Vbet, гравці FavBet активно ставили в першій партії на тотал більше 44,5 і 45,5 очок. А також фору (+4,5), (+5,5) на другу команду (що аналогічно тоталу). У ті моменти, коли це було можливо, заходили в хорошу «виделку» з БК «Марафон». Причому гравці ставили на зазначені результати за будь-коефіцієнт. У середині другої партії FavBet, як і конкуренти, вирішили зняти матч з лінії.

Нагадаємо, матч молодіжної ліги Росії «Зеніт-УОР» – «Нижній Новгород» відбувся 4-го лютого і завершився перемогою «Зеніту» з рахунком 3:0 (25:23, 25:21, 25:16). На початку 2016-го року Vbet вже фіксував підозрілу активність на волейбольному матчі цих клубів. Тоді йшлося про поєдинок дорослих команд в рамках Суперліги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?