Favbet: ринок на матч «Чорноморець» – «Говерла» дійсно «падав» до початку гри, але аномального пулу ставок не було

Олександр Веселов

Поєдинок 21-го туру УПЛ між «Чорноморцем» та «Говерлою» (1:0), який відбувся 9-го квітня в Одесі, привернув значну увагу громадськості через специфічну активність бетторів, що може свідчити про договірний характер гри. «Рейтинг Букмекерів» зв’язався з представником букмекера FavBet, аби дізнатися позицію контори з приводу цієї ситуації.

FavBet не має однозначної позиції по матчу «Чорноморець» - «Говерла»

FavBet не має однозначної позиції по матчу «Чорноморець» – «Говерла»

«Ринок дійсно «падав» ближче до початку даної гри, але будь-якого аномального пулу ми не помітили. Тому однозначно сказати що цей матч у нас викликав підозри, ми не можемо», – роз’яснив Голова аналітичного департаменту FavBet Артур Желнов.

Нагадаємо, що після завершення поєдинку в Одесі підозри з приводу його «чистоти» також виникли у Федерації футболу України, але керівництво «Чорноморця» поки що не бачить підстав для занепокоєння.

А букмекерська контора «Парі-Матч», титульний спонсор української першості, отримавши тривожні сигнали, виключила дану зустріч зі своєї лінії за день до початку гри.

Раніше компанія FavBet підтвердила, що зафіксувала аномальний потік ставок перед іншим підозрілим поєдинком української Прем’єр-ліги між «Говерлою» та «Олімпіком», що відбувся 3-го квітня в Ужгороді.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?