FavBet: розслідування хакерської атаки на нашу БК ще не завершено

Рейтинг Букмекерів

Наприкінці минулого року букмекерська компанія FavBet опинилася під потужною хакерською атакою, в результаті якої сайт БК на декілька виснажливих для гравців днів перестав функціонувати. З тих пір пройшло більше трьох місяців. «Рейтинг Букмекерів» дізнався у операційного директора компанії Сергія Єфименка про підсумки розслідування і наслідки для клієнтів.

Внутрішнє розслідування триває

Внутрішнє розслідування триває

– Які підсумки проведеного компанією внутрішнього розслідування тієї брутальної інтернет-атаки?

– Розслідування ще остаточно не завершено. Поки що все ще в процесі. Замовників знаємо, виконавців деяких теж. Компанія зробила низку дій на вищому рівні. Їх деталі, на жаль, конфіденційні і не можуть бути озвучені публічно. Але дійсно була участь зсередини.

– Що зараз, через три з лишком місяці, можна сказати про стан рахунків клієнтів? У соцмережах було чимало постів незадоволених гравців FavBet, які писали про те, що компанія затягує повернення коштів на рахунки.

– Нормальна робота відновлена. На сьогодні з клієнтами розрахувалися. Була ціла низка непорядних гравців, які намагалися обдурити компанію і придумати «повітряні» транзакції або відсутність виводу коштів. Однак в таких випадках нам на допомогу прийшли платіжні системи. У всіх подібних випадках гравцям просто надаємо дані безпосередньо від електронних платіжних систем, і питання вирішуються самі собою.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?