Favbet: майже 70% ставок українців зроблено на прохід Німеччини у фінал Євро-2016

Сергій Деркач

В Favbet розповіли «Рейтингу Букмекерів», як українські беттори ставлять на другий півфінальний матч Євро-2016. Вчора ставки українських гравців на матч Португалія – Уельс, як виявилося, були здебільшого невдалими.

Українські гравці очікують, що Німеччині вдасться оформити прохід ще в основний час

Українські гравці очікують, що Німеччині вдасться оформити прохід ще в основний час

Головний трейдер Favbet Артур Желнов розповів, що на ринку ставок на прохід у фінал 68% від загальної суми ставок українських гравців зроблено на прохід чинних чемпіонів світу, а на прохід господарів турніру французів 32% відповідно.

При цьому українські гравці очікують, що Німеччині вдасться оформити прохід ще в основний час, бо на ринку ставок на результат основного часу пропорція така: 48% ставок на німців, 26.5% на нічию і 25.5% на перемогу французів.

До того ж українці майже впевнені в тому, що обидві команди заб’ють – на цьому ринку ставок 96%  від загальної суми прийшлся на варіант «Так».

Читайте також: прогнози і ставки команди «Рейтингу Букмекерів» на Євро-2016

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?