FavBet і Federbet будуть спільно відстежувати договірні матчі

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія FavBet і бельгійська некомерційна організація Federbet підписали договір про спільну протидію договірним матчам у спорті.

Federbet привернув нового партнера з числа вітчизняних букмекерів

Federbet привернув нового партнера з числа вітчизняних букмекерів

На тлі міжнародного скандалу, який спалахнув в професійному тенісі, пов’язаного з (поки що анонімними) звинуваченнями в корупції на адресу топових гравців, подібна співпраця виглядає більш ніж актуальною. Раніше глава Federbet Франческо Баранка вже підписав аналогічні угоди про спільне виявленні підозрілих матчів з букмекерами «Фонбет», «Парі-Матч» і з Всеукраїнським союзом розвитку букмекерства.

«Буде організовано прямий контакт фахівців нашого департаменту ризик-менеджменту і антифроду з представниками Federbet, – розповів «Рейтингу Букмекерів» про деталі співпраці операційний директор FavBet Сергій Єфименко. – Ми будемо негайно повідомляти їм про будь-які явно підозрілі матчі і надавати всі необхідні для розслідування деталі. Вони, в свою чергу, стануть оперативно повідомляти нас у разі будь-яких підозр в чистоті матчів зі свого боку».

Як говорить представник FavBet, партнерство з Federbet привабливе ще й тим, що ця європейська організація ефективно і в хорошому сенсі агресивно бореться на міжнародному рівні за чистоту матчів. «Функціонери Federbet не бояться задіювати поліцію, прокуратуру, вище керівництво спортивних федерацій. Причому не з прохальною позиції, а – у випадках, коли є вагомі приводи бути впевненими у договірному характері поєдинків – з позиції сили, – говорить пан Єфименко. – Якщо федерація відмовляється давати справі розвиток, вона відразу ж передається в офіційні державні органи з одночасним залученням мас-медіа і доданням факту публічності».

За словами представника БК, у разі явних підозр з боку Federbet, підтверджених власними даними, компанія буде знімати матч з видачі, а за ставками на подібні сумнівні результати припиняти виплату на час розслідування Federbet. Якщо Federbet визнає матч договірним, у виплаті виграшу за такими ставками клієнтам буде відмовлено, і повернута на рахунок сума ставки.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?