БК «Фаворит Спорт» сприятиме боротьбі з договірними матчами в чемпіонаті України з баскетболу

Олександр Веселов

Як розповів представник компанії Фаворит Спорт, яка нещодавно стала титульним спонсором чемпіонату України з баскетболу, букмекерська контора має плани допомагати ФБУ у боротьбі за «чистоту» гри.

«Фаворит Спорт» буде сприяти боротьбі з договірними матчами

«Фаворит Спорт» буде сприяти боротьбі з договірними матчами

«Наша компанія залишає за собою право передавати у разі підозрілої активності гравців у ставках на той чи інший матч повну і вичерпну інформацію у Федерацію баскетболу України, та, відповідно, базуючись на цій інформації, ФБУ проводитиме розслідування інцидентів і, у випадку виправданості підозр, буде вживати максимально жорстких заходів щодо порушників.

Насправді, дуже погано, що в нашій країні не передбачена кримінальна відповідальність за організацію та проведення договірних матчів, проте навіть факт довічного відлучення від професійного спорту і будь-яких змагань під егідою ФБУ або ФІБА повинен стати серйозним важелем у боротьбі за чистоту гри. Важливо, що у Федерації є розуміння крайньої необхідності підтримки «чистоти» чемпіонату, адже це безпосередньо впливає на інтерес публіки і затребуваність медійних та інших прав і інвестиції в баскетбол з боку партнерів», – такою є офіційна позиція «Фаворит Спорт» щодо проблеми договірних матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?