Favbet: 60% ставок українців зроблено на прохід Уельсу у фінал Євро-2016

Сергій Деркач

Як повідомили «Рейтингу Букмекерів» в Favbet, українські гравці у своїх ставках надають перевагу збірній Уельсу у протистоянні зі збірною Португалії, а також очікують від матчу забитих голів.

українські гравці у своїх ставках надають перевагу збірній Уельсу

українські гравці у своїх ставках надають перевагу збірній Уельсу

Головний трейдер Favbet Артур Желнов розповів, як гравці з України ставлять на перший півфінальний матч Євро-2016 Португалія – Уельс.

На ринку ставок на прохід у фінал лише 40% від загальної суми ставок українських гравців зроблено на Португалію, яка, до речі, вважається фаворитом у котируваннях, а от на прохід Уельсу українцями поставлено 60% від суми ринку.

Що стосується ринку ставок на результат основного часу матчу, то гравці з України найменше очікують нічиєї – тут пропорція така: 35% ставок на Португалію, 19% на нічию і 46% на перемогу валлійців.

Окрім того, українці майже впевнені в тому, що обидві команди заб’ють – на цьому ринку ставок 99% прийшлся саме на варіант «Так».

Читайте також: прогнози і ставки команди «Рейтингу Букмекерів» на Євро-2016

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?