FanDuel подав заяву на ліцензування у Великобританії

Рейтинг Букмекерів

За повідомленням Legal Sports Report, фентезі-оператор FanDuel готовий приєднатися до DraftKings і Mondogoal на міжнародному ринку спортивних фентезі-ігор. Компанія вже подала заяву на отримання ліцензії в Комісію з азартних ігор Великобританії.

Штаб-квартира FanDuel розташована в Единбурзі

Штаб-квартира FanDuel розташована в Единбурзі

Спікер FanDuel повідомив, що заява є лише першим кроком на шляху до отримання ліцензії у Великобританії та виходу на міжнародний ринок спортивних фентезі-ігор. Він підкреслив, що онлайн-оператор успішно працює на ринку Північної Америки з 2009-го року. Наступним логічним кроком для компанії стане вихід на ринок Великобританії.

Сьогодні квартира FanDuel  розміщена в Единбурзі, кілька офісів знаходяться у Великобританії, проте свою діяльність онлайн-оператор веде лише в США і Канаді. Таким чином, вихід компанії на європейський ринок був всього лише питанням часу.

Один із засновників FanDuel Леслі Еклз повідомила наступне: «Зараз ми шукаємо варіанти експорту своєї гри із США на ринки інших країн. Очевидно, що у нас багато можливостей для нарощування присутності в Європі». Вона додала, що запуск фентезі-гри в Великобританії відбудеться найближчим часом.

Не пропустіть: гравець НФЛ П’єр Гарсон подав позов до FanDuel за використання його імені.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?