Фанат «Лестера» забув поставити щорічні £20 на чемпіонство «Лисиць» перед сезоном

Рейтинг Букмекерів

53-річний вболівальник «Лестера» Джон Мікельтвейт, який впродовж 20-ти років перед кожним сезоном ставив 20 фунтів стерлінгів (близько 30-ти доларів) на чемпіонство «Лисиць», забув зробити традиційну ставку в цьому сезоні, повідомляє сайт Mirror. Причиною забудькуватості став переїзд в Нью-Йорк. Нагадаємо, при коефіцієнті 5001.0 фанат міг би виграти £100 тисяч ($146 тисяч).

Невдаха уболівальник міг виграти майже 150 тисяч доларів, якби не забудькуватість

Невдаха уболівальник міг виграти майже 150 тисяч доларів, якби не забудькуватість

Джон, який працює головним редактором міжнародного інформаційного агентства Bloomberg, розповів журналістам, що спочатку, коли «Лестер» взяв вдалий старт в сезоні 2015/2016, він не дуже переймався.

«Коли «Лестер» почав перемагати, я відчував себе щасливим. Загалом тому, що я хотів їх чемпіонства, але частково тому, що я песимістично не вірив в можливість перемоги «Лестера» в англійській Прем’єр-лізі. А також тому, що я, соромно зізнатися, неправильно підрахував можливий виграш і думав, що виграв би 10 тисяч фунтів, а не 100 тисяч фунтів», – наводить слова вболівальника Mirror.

Джон почав відвідувати матчі «Лестера» в 1970-х роках разом зі своїм другом Тімом Дейвісом, який в 2003-му році став генеральним директором клубу.

«Я почав ставити на них в 1990-х, коли командою керував О’Ніл … Я виграв декілька разів – за ставками на Першу лігу і Чемпіоншип – але це швидше ритуальне вираження вірності клубу в кінці кожного літа, з невеликим «лотерейним» присмаком» .

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про «найгірший кеш-аут в історії»: гравець Ladbrokes зробив ставку в 50 пенсів ($0,75) на чемпіонство «Лестера» і після першого туру АПЛ зажадав достроковий розрахунок ставки, отримавши виграш в 95 пенсів, хоча по підсумку сезону міг виграти 2500 фунтів стерлінгів (близько 3750 доларів США).

Букмекери заявили, що чемпіонство «Лестера» призведе до найбільших виплат на футбол в історії ставок. При цьому зазначалося, що втрати лише п’яти провідних букмекерських компаній Великобританії перевищать $14 млн. Зокрема, БК William Hill доведеться виплатити понад $4,3 млн в якості виграшів.

William Hill вже виплатила достроково більш ніж £361 тис. ($520 тис.) в якості виграшів за ставками на «Лисиць». Ladbrokes також вже довелося розщедритися. Один з клієнтів букмекера, забравши понад $102 тис. достроково, став володарем поки що найбільшого виграшу за ставкою на «Лестер» в цьому сезоні і в історії ставок на фаворита турніру.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?