Фан «Лестера» завдяки «Лисицям» їде в «Діснейленд»

Рейтинг Букмекерів
Фанат «Лестера», який нещодавно розбагатів на 5 тис. Фунтів ($ 7,5 тис), завдяки виграшу ставки у букмекера Ladbrokes на лідерство «Лисиць» в АПЛ до Різдва, поділився причиною, яка надоумила його так ризикнути. Виявляється, в справі замішаний «Ноттінгем Форест».
Фанат "Лестера" доказал бывшим коллегам преимущество "лис" над "Ноттингем Форест"

Фанат «Лестера» довів колишнім колегам перевагу «Лисиць» над «Ноттінгем Форест»

Відданий уболівальник «Лестера» Кевал Накешрі з невеликого британського міста Глостер на старті сезону зробив ставку в 5 фунтів ($ 7,5) на те, що до католицького Різдва підопічні Клаудіо Раньєрі будуть лідирувати. І це незважаючи на те, що букмекери в один голос твердили про фантастичність подібного результату. Імовірність проходу події оцінювалася в 1001,0. Як виявилося, Кевала, можна сказати, спровокували поставити колишні колеги, фанати «Ноттінгем Форест». Справа в тому, що «Лестер» і «Ноттінгем» є давніми непримиренними суперниками. Ставкою на «Лестер» Кевал хотів підтримати клуб і довести йому свою вірність. «Мій колишній бос є вболівальником «Ноттінгема», тому за цю ставку я вдячний йому», – поділився Кевал.

Якщо «Лестер» продовжить перемагати і не втратить лідерство в АПЛ до завершення сезону, щасливий фанат зможе розбагатіти ще на 33 тис. Фунтів (близько $ 50 тис). Адже крім ставки на лідерство команди до Різдва, Кевал поставив 5 фунтів на підсумкову перемогу «Лисиць» у чемпіонаті. Аналогічною ставкою може похизуватися і 21-річна фанатка «Лестера», яка вже мріє витратити виграш на купівлю власного будинку. Кевал теж вже вирішив, на що витратить виграш. Він разом з родиною відправиться в «Діснейленд» у Флориду.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?