FA викрила Джоуї Бартона в здійсненні більше 1 тис. cтавок на футбол

Рейтинг Букмекерів

Футбольна асоціація Англії (FA) звинуватила півзахисника ФК «Бернлі» Джоуї Бартона в порушенні внутрішнього кодексу організації в частині заборони гравцям робити ставки на футбол.

Футболіст повинен відповісти на звинувачення до 5 січня

За даними розслідування FA, 34-річний Джоуї Бартон, імовірно, зробив 1260 ставок на футбольні матчі впродовж десяти років – у період з 26 березня 2006-го року по 13 травня 2016 го року, повідомляє Sky Sports. У цей час футболіст виступав за англійські клуби.

Як зазначає видання, FA тільки завершила розслідування і вже проінформувала клуб «Бернлі» про те, що Бартон викритий в ставках на футбол. При цьому організація не конкретизувала, на які матчі ставив футболіст, однак, імовірно, Бартон міг вибирати для ставок гри в рамках чемпіонату Англії.

У Бартона є час до 5 січня 2017 року року, щоб надати офіційні пояснення з приводу висунутих звинувачень.

Джоуї Бартон став гравцем «Бернлі» 20 грудня. До цього півзахисник півроку грав за шотландський «Рейнджерс», але і там він не обійшовся без скандалів. Зокрема, гравець відбув дискваліфікацію в один матч за те, що робив ставки.

Нагадаємо, Бартон зізнався в тому, що зробив 44 ставки на футбольні матчі в період з 1 липня по 15 вересня 2016 року, тим самим порушивши відповідні правила Шотландської футбольної асоціації (SFA). При цьому він не ставив на матчі за участю ФК «Рейнджерс».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?