EveryMatrix отримали ліцензію для роботи на ірландському онлайн-ринку ставок

Рейтинг Букмекерів

Компанія EveryMatrix, що займається розробкою софту для ігрових платформ, отримала ліцензію для легальної діяльності на території Ірландії.

EveryMatrix

Відтепер онлайн-букмекери цієї країни зможуть легально користуватися продуктами EveryMatrix, повідомляє Igamingbusiness.com.

Нагадаємо, з 1 серпня в законодавство Ірландії були внесені поправки, які зобов’язують всіх учасників букмекерської онлайн-сфери, що працюють на ринку країни, отримувати відповідну ліцензію.

«Ми раді тому, що EveryMatrix отримав ірландську ліцензію, це дає нам можливість надавати якісні програмні рішення для клієнтів, що працюють в Ірландії. Також ми раді бути в числі перших постачальників програмного забезпечення ліцензованим букмекерським онлайн-конторам, які працюють на території Ірландії », – прокоментував отримання ліцензії виконавчий директор EveryMatrix Еббе Гроес.

EveryMatrix – заснована в 2008 році приватна компанія, що займається поставкою ігрових рішень та ігрових платформ. Штаб-квартира компанії розташовується в Лондоні, а головний офіс розробки – в Бухаресті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?