ESSA: три чверті підозрілих матчів в 2015-му році належать до тенісу

Рейтинг Букмекерів

Європейська асоціація спортивної безпеки (ESSA) зафіксувала в 2015-му році 100 підозрілих матчів, 73 з яких припадають на теніс, зазначає Buzzfeed.

73 зі 100 підозрілих матчів відносяться до тенісу

73 зі 100 підозрілих матчів відносяться до тенісу

Теніс, таким чином, продовжує лідирувати за кількістю зустрічей, які можуть бути договірними. На другому місці, згідно зі звітом, – футбол з 19-ма «дивними» матчами. До списку також увійшли такі види спорту, як настільний теніс, хокей на льоду і снукер.

ESSA фіксує підозрілі поєдинки по всьому світу. Найбільше тривожних сигналів прийшло з Європи – 38. В Азії їх – 24. У Північній Америці, Південній Америці та Африці – 16, 11 і 9 відповідно, інформує Inside the Games.

У четвертому кварталі 2015-го року було виявлено ​​35 потенційно договірних матчів, 24 з яких належали до тенісу.

Нещодавно журналісти The Guardian звинуватили керівництво Міжнародної організації тенісу (ITF) в тому, що вони не оприлюднили доведені випадки маніпулювання результатами поєдинків, в яких брали участь судді, які працюють під егідою цієї організації.

Нагадаємо, новинні агентства BBC і Buzzfeed виявили безліч фактів, які вказують на організацію договірних матчів. Зазначалося, що в них могли бути замішані гравці з числа топ-50 рейтингу ATP.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?