ESSA та Perform Group об’єднали зусилля в боротьбі з договірними матчами

Олександр Веселов

Європейська асоціація зі спортивної безпеки (ESSA), яка займається відстеженням підозрілої активності при ставках на спортивні події, підписала угоду з міжнародною спортивною медіа компанією Perform Group, за умовами якої організації об’єднають зусилля для виявлення договірних матчів у спорті.

ESSA та Perform Group підписали угоду, направлену на боротьбу з договірними матчами

ESSA та Perform Group підписали угоду, направлену на боротьбу з договірними матчами

Договір передбачає обмін інформацією, пов’язаною з підозрілою активністю на ринку ставок. Співпраця допоможе розширити сферу боротьби з договірними матчами, адже обидві організації володіють великим авторитетом і широким списком партнерів, – інформує сайт igamingbusiness.com.

«Ми постійно зустрічаємось і боремося з проблемою корупції в спорті, нова угода розширює наші можливості в цій боротьбі, даючи доступ до великих обсягів необхідної інформації. Дана угода має сенс для обох сторін», – зазначив генеральний секретар ESSA Халід Алі.

Представник Perform Group Меттью Дрю додав: «ESSA репрезентує інтереси багатьох наших клієнтів, дана угода є важливим і необхідним кроком як для нашої компанії, так і для спорту в цілому».

Відзначимо, що компанія Perform Group базується в столиці Великобританії Лондоні, а до числа її активів належить відомий спортивний портал Goal.com.

Також нагадаємо, що у жовтні ESSA оприлюднила доклад, згідно якого теніс зайняв впевнене перше місце серед усіх видів спорту по кількості поєдинків, які мали ознаки договірних.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?