ESSA розробить новий проект по боротьбі з договірними матчами

Рейтинг Букмекерів

Європейська асоціація спортивної безпеки (ESSA) готує новий проект, який буде спрямований на рішення проблем з договірними матчами в спорті по всьому світу, зазначає iGamingbusiness.

Фінансувати проект ESSA буде Європейський Союз

Фінансувати проект ESSA буде Європейський Союз

Проект отримав назву Kick Crime Out of Sport (KAOS). Його фінансуватиме Європейський Союз під керівництвом Ради Європи. У розробці проекту також зацікавлені Інтерпол, Міжнародний Олімпійський комітет і регулюючі органи Великобританії і Франції.

Термін дії проекту – 18 місяців. Автори ініціативи мають намір сформувати спеціальний посібник з виявлення договірних матчів, створити низку регіональних відділень по всьому світу, які будуть займатися збором інформації, необхідної для дослідження ефективних законодавчих моделей.

«Проект знаменує собою важливий етап в розробці ефективного і скоординованого міжнародного співробітництва між основними зацікавленими сторонами, які ведуть боротьбу з договірними матчами. Оператори ігор хочуть, щоб результати спортивних заходів не залежали від маніпуляцій з боку. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти їм досягти цього», – заявив генеральний секретар ESSA Халід Алі.

У листопаді 2015-го року ESSA уклала угоду з провайдером спортивних даних Perform Group з метою обміну інформацією, пов’язаною з підозрілою активністю гравців.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?