ESSA підтримала намір Європарламенту боротися з договірними матчами

Рейтинг Букмекерів

Європейська асоціація спортивної безпеки (ESSA) підтримала ініціативи, викладені в доповіді Європарламенту про спортивне регулювання. Зокрема, організація вітає прагнення боротися з договірними матчами.

ESSA підтримує Європарламент в боротьбі з договірними матчами

«Організація вітає наміри Європарламенту і буде продовжувати сприяти об’єднанню зусиль зацікавлених сторін, будь це клуби, гравці, букмекери, регулюючі органи, в боротьбі з договірними матчами», – йдеться в прес-релізі ESSA.

У ESSA також відзначили пропозицію Європарламенту вкладати частину прибутку ліцензованих букмекерів в розвиток спорту. У реченні йдеться про те, що держави-члени ЄС могли б направляти як прямі, так і непрямі доходи, отримані від букмекерів, на розвиток спорту в країні.

Раніше ESSA опублікувала звіт за 2016 рік, за підсумками якого було зафіксовано 130 випадків підозрілих ставок, що на 30% більше, ніж у 2015 році. Сьогодні асоціація співпрацює з 25-ма найбільшими міжнародними операторами ставок.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?