ESSA: 84% підозрілих ставок в 3 кварталі 2016 року припали на теніс

Рейтинг Букмекерів

Теніс продовжує лідирувати в рейтингу найбільш підозрілих видів спорту. Підтверджує це невтішна статистика Європейської асоціації спортивної безпеки (ESSE), яка опублікувала черговий щоквартальний звіт.

dhte

За три місяці частка тенісу зросла на 1%

ESSA повідомила про 37 випадків підозрілої активності на ринку ставок в 3 кварталі 2016 року. 31 випадок зафіксовано в тенісі, три – в футболі, по одному в настільному тенісі, волейболі та пляжному волейболі. Таким чином, в 84% випадків фіксації підозрілих ставок йшлося про тенісний матч, повідомляє прес-служба ESSA.

Голова ESSA Майк О’Кейн заявив, що статистика цілісності за третій квартал 2016 роки не відрізняється від даних за останні шість кварталів з явною перевагою тенісу над будь-яким іншим видом спорту.

«У той час як TIU зробив низку довгоочікуваних доповнень до своєї слідчої діяльності, до серйозних змін підходу до роботи, на жаль, ще далеко, незважаючи на те, що сигнали про підозрілості матчів продовжують рости», – додав О’Кейн.

Це вже 7 звіт ESSA, серед партнерів якої 22 найбільших міжнародних букмекерів, про підозрілі ставки в спорті. Трьома місяцями раніше частка тенісу становила 83% від загальної кількості зафіксованих випадків. Сьогодні асоціація співпрацює з 22 найбільшими міжнародними операторами ставок.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?