ESSA: 83% підозрілих ставок в II кварталі 2016 року відносять до тенісу

Рейтинг Букмекерів

Європейська асоціація спортивної безпеки (ESSA) повідомила про 41 випадках підозрілих ставок у другому кварталі 2016 року, 34 з яких відносяться до тенісу.

2

ESSA зафіксувала 41 випадок підозрілих ставок

ESSA повідомила регуляторам азартних ігор і спортивним федераціям про 41 випадках підозрілих ставок, йдеться в звіті, опублікованому на сайті організації.

34 з них (83%) відносяться до тенісу, 4 – до футболу і по одному – до гандболу, пляжного волейболу та снукеру.

Найбільше тривожних сигналів відносяться до ігор, які пройшли на території Європи – 24. До матчів, які пройшли в Азії і Африці, відносяться по п’ять сигналів, в Північній Америці і Південній Америці – по три. Один із сигналів не відноситься до тієї чи іншої території, наголошується в повідомленні.

Як зазначає Gambling Insider, у другому кварталі 2015 року ESSA зафіксувала 23 випадки підозрілих ставок, з яких 19 належали до тенісу. Всього у 2015 році ESSA отримала 100 сигналів про підозрілі ставки, 73 з них припали на теніс, 19 – на футбол.

«Ми повинні дати спорту деякий перепочинок, щоб визначити і реалізувати необхідні зміни, вони явно необхідні, і чим раніше, тим краще», – прокоментував ситуацію голова ESSA Майк О’Кейн.

Раніше організація Tennis Integrity Unit (TIU), що спеціалізується на боротьбі з договірними матчами в тенісі, оголосила про те, що в період з квітня по червень 2016 року виявлено 73 підозрілих матчу.

Окрім того, у червні Європейська асоціація спортивної безпеки (ESSA) і постачальник даних для букмекерських контор Sportradar стали партнерами по боротьбі з договірними матчами в тенісі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?